Odpadový týden

akce

I v letošním školní roce proběhne tradiční  "Odpadový týden" , tentokrát opět v soutěžním duchu.

Sběr papíru a kartonu bude probíhat termínu od 14.10. do 23.10. 2019 (kromě soboty a neděle).

Tři třídy, které nasbírají největší množství papíru a kartonu, vyhrají poukat do PIZZA POINTU.

Množství papíru se bude sčitat za celý školní rok, v dubnu proběhne nový sběr. Papír si účastníci přivezou zvážený z domova nebo bude na místě k dispozici váha. Každý si dovezený papír zváží sám a uloží do kontejneru. Služba, která bude dohlížet na ukládání papíru do kontejneru, vydá potvrzení se jménem, třídou a množstvím dovezeného papíru.  Toto potvrzení odevzdá žák třídnímu učiteli.

Papír se bude vybírat vždy od 15:00 do 17:00 hodin u vchodu na školní zahradu z Táborové ulice.

Vytvořeno: 11. 9. 2019
Poslední aktualizace: 11. 9. 2019 14:03