Exkurze do Studijní a vědecké knihovny v Plzni

Exkurze do Studijní a vědecké knihovny v Plzni 1 9.ročník

V pátek 6. 3. absolvovali žáci 9. B exkurzi do Studijní a vědecké knihovny v Plzni. Žáci se seznámili s výpůjčním systémem knih, navštívili hudební kabinet, čítárnu denního tisku a časopisů, speciální studovnu atd. Součástí exkurze byla i návštěva Oddělení zahraničních knihoven, a to konkrétně Německé knihovny SVK PK, kde si pracovnice knihovny pro žáky připravila různé aktivity.

Věříme, že exkurze byla pro žáky prospěšná a zajímavá, pomohla jim vyznat se v systému výpůjček a v budoucnu budou knihovnu využívat při svém dalším studiu.

Třída 9. A měla exkurzi naplánovanou o týden později, tedy 13. 3., uzavření škol 10. 3. 2020 z důvodu koronaviru však tuto exkurzi zhatilo.                                                                                                                    Miroslav Brabec

Vytvořeno: 3. 6. 2020
Poslední aktualizace: 3. 6. 2020 12:04