Divadelní představení kroužků KLAM a Hurikán

Divadelní představení kroužků KLAM a Hurikán 1 divadlo

Oba dva dramatické kroužky letos před Vánocemi nastudovaly dvě kratší pohádky. Hurikán pohádku O králi, který měl rýmu, KLAM pohádku Zamilovaný čert. Obě dvě byly zpestřeny písničkami, na některé tancovali nejen herci, ale i tanečnice z kroužků  zumby. V jedné chvíli tancovalo skoro 60 tanečníků a tanečnic. Nejprve bylo vystoupení v Merklíně v rámci čertovské nadílky, druhé 15.12. v rámci vánočního posezení s Klubem rodičů. Druhý den dopoledne naše výkony zhlédly děti z I. stupně naší školy, podívat se přišly i děti z mateřské školy v Kvíčovicích. Kdo jste naše vystoupení nestačil, zveme vás 5.1.2020 v 15,00 hodin do sálu KD, kde proběhne derniéra obou pohádek.

Monika Lerchová

plakát_čert_5.1.20202 (1).docx