Benefiční koncert 2019

Benefiční koncert 2019 1 benefice

V úterý 10.12. se v Kulturním domě v Holýšově uskutečnil již tradiční benefiční koncert. Vstup byl dobrovolný, veškerý výtěžek byl však ohromující. Celá záležitost nám byla o to bližší, neboť se jednalo o syna našeho kolegy Petra Kamice, Vojtu. Koncert byl bohatý na taneční, sportovní a pěvecká vystoupení. Vystupovali zde žáci z Holýšova i Staňkova pod vedením svých trenérů. V závěru večera někteří učitelé zazpívali koledy a poté rodina Kamicova převzala z rukou ředitelky školy paní Moniky Hynčíkové šek na neuvěřitelnou částku 51.530,- Kč, což dokazuje, že i v dnešní uspěchané době se najdou lidé, kteří jsou ochotni se na chvíli zastavit a pomoci. Tato částka bude využita na pobyt v lázních, který Vojtovi zdravotně velmi prospěje. Třída 6.C, kde je pan Petr Kamic třídním učitelem, vybrala na příspěvcích 17.655,- Kč. Peníze budou použity na koupi speciálního jízdního kola LOPED, ze kterého bude mít Vojta ohromnou radost. Vedení školy, učitelé a především rodina Kamicova touto cestou děkuje všem za nezištnou pomoc!

Miroslav Brabec, učitel

Vytvořeno: 11. 12. 2019