Školní kolo dopravní soutěže Mladých cyklistů

Školní kolo dopravní soutěže Mladých cyklistů Tradičně jako každý rok proběhlo školní kolo dopravní soutěže Mladých cyklistů dne 28.3. a 29.3. za kulturním domem.

První den z počátku nám moc počasí nepřálo, ale nadšení některých účastníků bylo i přes nepřízeň počasí veliké. Druhý den bylo počasí podstatně lepší pro jednotlivé jízdy. Žáci z prvního stupně si soutěž pochvalovali a chtěli ji časově prodloužit. Úkolem jízdy zručnosti bylo získat co nejméně trestných bodů za nepřekonání určitých překážek. Výsledné umístění je dáno součtem trestných bodů z tesů pravidel silničního provozu a jízdou zručnosti. Jednotlivé výsledky se žáci dozvědí od třídního učitele na třídnické hodině. Nejlepší žáci budou reprezentovat školu na okresním kole v Domažlicích dne 25.4.2019.

Vytvořeno: 17. 4. 2019
Poslední aktualizace: 17. 4. 2019 14:38