McDonald´s Cup

25.4.

Okresní kolo v McDonald's Cupu

Ve čtvrtek 25.4. se v Domažlicích na Městském stadiónu uskutečnil turnaj v kopané – McDonald's Cup. Turnaj byl určen pro žáky ze čtvrtých a pátých tříd. Naší školu zde reprezentovalo 9 chlapců, Karel Pospíšil a Tomáš Kouřil 4.B, Jakub Šindelář a Patrik Zahoř 5.A, David Bauer 5.B, Petr Duffek, Matyáš Hanka a Sebastian Křížek 5.C a Patrik Stauber 5.D.

Naše družstvo bylo rozlosováno do skupiny A, kde systémem každý s každým odehrálo 5 zápasů. Každé utkání trvalo 10 minut a zástupci našeho týmu podali velmi slušné a vyrovnané výkony.

Zápasy ve skupině:

1. zápas ZŠ Holýšov : ZŠ Bělá nad Radbuzou  2:0

2. zápas ZŠ Holýšov : ZŠ Domažlice K17  1:5

3. zápas ZŠ Holýšov : ZŠ Mrákov  0:1

4. zápas ZŠ Holýšov : ZŠ Klenčí pod Čerchovem  1:2

5. zápas ZŠ Holýšov : ZŠ Poběžovice  4:0

Ve skupině A jsme po vyrovnaných výkonech obsadili smolné 4. místo. Následně jsme odehráli se 4. soupeřem ze skupiny B poslední zápas o umístění. Ten se nám podařilo vyhrát na penalty, a tak jsme obsadili celkové 7. místo z jedenácti zúčastněných škol.

Zápas o umístění (7. – 8.místo):

ZŠ Holýšov : ZŠ MSGR Domažlice  1:1 (penaltový rozstřel 3:1)

Chlapcům děkujeme za předvedené výkony. Petr Kamic

Vytvořeno: 5. 5. 2019