Obsah

Horšovskotýnské hry 2018

Typ: ostatní
Horšovskotýnské hry 2018 Letošní Horšovskotýnské hry se konaly 18. -19. září za krásného počasí.

První soutěžní den se žáci účastnili atletických disciplín, ve kterých se jim poměrně dařilo. Dále poměřili své síly v míčových hrách - mladší zvítězili v napínavém souboji ve vybíjené. Starší se museli trochu poprat s pravidly a taktikou přehazované.

Druhý den hrála celá družstva kopanou, kde s přehledem vyhrál tým straších žáků. Odpolední program prověřil zejména morální vlastnosti žáků, kdy každý z nich běžel závod na 400m formou štafety.

Po celkovém sečtení všech bodů u jednotlivých soutěžních disciplín a her vzešel vítěz. Naše škola se umístila na krásném 4. místě.

Všem zúčastněným žákům prvního stupně děkujeme za účast a výbornou reprezentaci školy.