Žákovský ples 2019 – II. stupeň

Informace k žákovskému plesu

1.    Uskuteční se 8.6.2019 od 18.00 do 22.00 hodin v sále MKS Holýšov.

2.    Téma plesu „100 let republiky a 60 let naší školy“.

3.    Na ples se budou prodávat vstupenky. Cena pro děti i jejich doprovod je 100,- Kč / osoba.

4.   Vstupenky si rodiče objednají v termínu 6. – 17. 5. u třídních učitelů prostřednictvím eŽK.                  Do jedné  rodiny je možné si objednat vstupenky pro děti, které navštěvují II. stupeň naší                  ZŠ + 3 lístky navíc.

5.  Objednané vstupenky si žáci koupí u svých třídních učitelů v termínu 27. – 31. 5. Pokud daný           termín z vážných důvodů – např. nemoc žáka, nevyhovuje, je možné se s třídním učitelem                 domluvit telefonicky či přes eŽK na jiném termínu koupě vstupenek, pouze však do 31.5.!
         Při koupi vstupenek odevzdají žáci rodiči podepsané informace o provozním řádu akce, které
          najdou na webových stránkách školy, ev. si je vyzvednou u třídního učitele

6.   Ples je určen pro žáky naší školy a jejich rodiče. Každý žák bude mít na plese doprovod                     rodiče či prarodiče. Vstupenku na ples musí mít i žáci, kteří na něm vystupují a chtějí                        na plese zůstat po celou  dobu.

7.   V případě onemocnění dítěte či jeho doprovodu je možné vstupenku vrátit zpět                                 p. M. Bozděchovi, nejpozději však do pátku 7.6. – oznamte předem přes eŽK či telefonicky.

8.   Uvítáme, pokud by kdokoliv z rodičů či přátel školy byl ochoten přispět sponzorským darem              jakékoliv výši. Předem děkujeme. V tomto případě kontaktujte p. H. Schröpferovou nebo                  p. M. Bozděcha.

9.    Žákovský ples je školní akcí, proto platí po celou dobu konání pro chování žáků školní řád.,               včetně  zákazu konzumace alkoholu a omamných látek. Žádáme proto rodiče o spolupráci!

10.    Vzhledem k tomu, že s plesem souvisí společenské chování včetně oblékání, prosíme                        nejenom žáky,  ale i jejich dospělý doprovod, aby přišli ve vhodném oblečení, jeansy a                     tenisky nejsou vhodné, nebude v nich možný vstup.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jméno a příjmení žáka, třída----------------------------------------------------------------------------------------------

Žákovský ples je školní akcí, proto platí po celou dobu konání pro chování žáků školní řád včetně zákazu konzumace alkoholu a omamných látek. Žádáme proto rodiče o spolupráci!

Vzhledem k tomu, že s plesem souvisí společenské chování včetně oblékání, prosíme nejen žáky, ale i jejich dospělý doprovod, aby přišli ve vhodném oblečení, jeansy a tenisky nejsou vhodné.

Rodiče či zákonní zástupci svým podpisem potvrzují, že po dobu plesu budou kontrolovat chování svých dětí.

Datum a podpis zákonného zástupce-----------------------------------------------------------------------------------

Vytvořeno: 3. 5. 2019
Poslední aktualizace: 3. 5. 2019 13:31