Projektová dopoledne na GJŠB

GJŠB projekt Ve dnech 26.-28.-2.2019 byla naše škola pozvána Gymnáziem Jindřicha Šimona Baara v Domažlicích na akci Projektové dopoledne na gymplu.

3 dny po sobě se tak skupinky 5 žáků - zájemců o budoucí studium na gymnáziu vypravily s pedagogickým doprovodem do Domažlic, kde pro ně byly v počítačové učebně připraveny zábavně-vzdělávací akce v oblasti anglického, německého jazyka a informatiky. Žáci řešili jazykově-zeměpisné kvízy, doplňovali na základě poslechu slova do cizojazyčných textů písniček, soutěžili s dalšími 4 školami v jazykových znalostech, při programu zaměřeném na informatiku si vyzkoušeli programování a pracovali s ozoboty. Vzhledem k tomu, že s ozoboty se naši žáci setkali v životě poprvé, práce s nimi je velmi nadchla a následující den svým spolužákům a učitelům o akci s velkým zájmem vyprávěli.

Gymnáziu JŠB velmi děkujeme za pozvání, pro naše žáky akce byla příjemným zpestřením školní výuky a hezkou odměnou za dobrou školní práci.

zde ke stažení

Vytvořeno: 1. 3. 2019