Benefiční koncert

Benefiční koncert Jako každý rok i tento uspořádala Základní škola v Holýšově benefiční vystoupení. Tentokrát to bylo na podporu malého Jonáška Klečky z Plzně, který přišel na svět s handicapem a dnes má těžké kombinované fyzické a psychické postižení. Byl plný sál, naštěstí lidé nejsou lhostejní a celkem se vybralo 35.900 Kč.

Jako každý rok i tento uspořádala Základní škola v Holýšově benefiční vystoupení. Tentokrát to bylo na podporu malého Jonáška Klečky z Plzně, který přišel na svět s handicapem a dnes má těžké kombinované fyzické a psychické postižení. Byl plný sál, naštěstí lidé nejsou lhostejní a celkem se vybralo 35.900 Kč. Částku převzali z rukou ředitelky ZŠ paní Sedlákové rodiče a babička malého Jonáška. Navíc jako překvapení slíbili manželé Glacovi, že ještě přispějí Jonáškovi polovinou částky, kterou vyberou při Tříkrálové sbírce na začátku ledna (pod záštitou Diecéze plzeňské). Velké poděkování za uskutečnění této akce patří super týmu a samozřejmě všem účinkujícím. Celkově vystoupilo přes 200 dětí ze  Základní školy i Mateřské školy z Holýšova, tanečního studia Sheyla, tělovýchovy, oddílu trampolínek a tentokrát přijali pozvání i děti ze Staňkova.

Vytvořeno: 7. 12. 2018
Poslední aktualizace: 7. 12. 2018 9:50