Ať žijí duchové

Ať žijí duchové Představení muzikálku Ať žijí duchové vzniklo na motivy tohoto úspěšného českého filmu. Nejprve se scénář upravil pro dramatický kroužek KLAM, který pracuje na naší škole.

Postupně se rolí chopili dospělí ze spolku „ Přidu hned“ a písničky jsou tak známé a chytlavé, že nesměly chybět děti z tanečních kroužků ve škole. Role trpaslíků jsme přenechali předškolákům z MŠ a pomohly nám i děti navštěvující cvičení pro 1. stupeň. Představení se hrálo celkem 4krát a účinkovalo kolem 70 herců a tanečníků, zhlédlo ho asi 1000 diváků a pomáhalo při přípravě a realizaci 20 dalších lidí.

Stálo to ale za to. Úspěch byl ohromný, reakce pozitivní a bude těžké toto představení překonat. Důkazem nadšení diváků byly i slzičky dojatých maminek a babiček. Tak vzhůru do další práce. Neusněte na vavřínech a pokračujte v dalších tak úspěšných projektech.

Vytvořeno: 28. 5. 2019
Poslední aktualizace: 28. 5. 2019 14:38