Anglické divadlo

Horšovský Týn 10.5.

Anglické divadlo 10.5.2019

V pátek 10.5. se 269 žáků 3. – 9. ročníku zúčastnilo dvou představení anglického divadla,

které za žáky přijelo na pozvání MKIS Horšovský Týn. Žáci 3. – 5. ročníku zhlédli představení A Silly Bear, pro žáky 6. – 9. ročníku byla připravena hra Jack and Joe. Obě představení byla vhodně přizpůsobena věku a znalostem žáků. Zatímco ve hře A Silly Bear byly anglické věty žákům pro jistotu několikrát opakovány a poté ještě přeloženy do češtiny, v představení Jack and Joe (o dvou bratrech, z nichž je jeden ohrožen na životě) museli žáci přemýšlet a aktivizovat své znalosti anglického jazyka. Obě představení byla velmi svěží, vtipná a většině žáků i učitelů se líbila.

Omlouváme se všem žákům a jejich rodičům za to, že od úterý 7. 5. již od některých žáků nebyly přijaty peníze a souhlasy s účastí na akci. Vzhledem k tomu, že příprava podobných akcí vyžaduje určitou administrativu a bývá nutné včas objednat správný počet autobusů, je nutné, aby žáci přinášeli peníze a souhlasy včas, v termínu, který jim učitelé určí.

Děkujeme za pochopení.

Jana Ondrášiková