Žákovský ples II. stupeň

Žákovský ples II. stupeň Na sobotu 9. června jsme se my, deváťáci, těšili snad už od září.

Ovšem čím více jsme se k onomu datu blížili, tím více nás skličovala nervozita a strach. Ani naši třídní učitelé na tom nebyli o moc lépe. Přípravy na ples jsme zahájili už v únoru, a to nacvičováním vystoupení. Následovalo psaní proslovů, sepisování písniček, obvolávání sponzorů a všechno to, co není vidět, ale ples by se bez toho nemohl uskutečnit. Měsíce uplynuly a byl tu devátý červen, nebo-li náš DEN D. I když ples začínal v 18 hodin, většina z nás se do sálu nahrnula už v půl. Chtěli jsme mít jistotu, že je vše tak, jak má být. Jak je tomu každým rokem, první půlka plesu byla tak trochu „mrtvá“. To se ovšem po příchodu našeho vystoupení změnilo a vypadalo to, jakoby celý sál dostal endorfinovou injekci. Celý večer jsme završili na pódiu, kde jsme si to velmi užili. Tanec s učiteli, taneční skupiny, hudba… Podtrženo, sečteno, ples se nám vydařil na jedničku a jsme na něj velmi pyšní.

Sepsáno žáky 9. tříd.

Program žákovského plesu 2018

18:00 zahájení plesu

18:30 1. blok vystoupení