Žákovský ples 2017 - 2. stupeň

Žákovský ples 2017 - 2. stupeň

V sobotu 13.5. před 18. hodinou mohl nezúčastněný pozorovatel sledovat větší či menší skupinky slavnostně oblečených dětí i dospělých spěchajících do kulturního domu. Na programu byl totiž již 14. žákovský ples, tentokrát s podtitulem Hudba radost dává.
V rychlém sledu se během 4 hodin na parketě vystřídaly všechny taneční kroužky, které pracují s dětmi, ale i již tradiční vystoupení vyučujících, proběhla sóla s rodiči, učiteli, volenky. Sledovali jsme vystoupení třídní i hostů ze Staňkova, pobavil nás moderátor – p. Miro Bartoš i žákyně 9. tříd, které mu pomáhaly. Rodiče posledního ročníku roztesknila závěrečná poděkování a hlavně stužkování jejich ratolestí, ale slzy ukáply i některým – jindy tak suverénním – deváťákům. Alespoň že při programech obou tříd se mohli všichni ukázat jako šikovní a ochotni nezkazit žádnou legraci, byť si ji dělali i sami ze sebe.
Večerem zněla hudba DJ Berušky a parket byl s ubíhajícím časem čím dál více zaplněný, nicméně zájemci odbíhali do fotokoutku, aby si na tuto akci nechali zhotovit trvalou památku. Ve vestibulu si mohli všichni prohlédnout výtvarné ukázky na plesové téma, které vytvářeli žáci během školního roku.
Slavnostní večer podtrhla i krásná výzdoba stolů, opět na hudební téma. Na přípravě večera se podílelo několik sponzorů, kterým touto cestou ještě jednou srdečně děkuji. Stejně tak i vyučujícím, kteří se zapojili do přípravy.
Za 9. ročník vyjádřila krátce svůj názor Kristina Forbergerová : Na plese bylo mnoho vydařených tanečních vystoupení a jako každý rok nesměla chybět vystoupení devátého ročníku a vystoupení učitelů, která se i přes velkou nervozitu vydařila. K tanci nám hrál DJ Beruška. Ples byl pro nás deváťáky dojemným ukončením krásných devíti let na základní škole. Za ples děkujeme, velmi jsme si ho užili.
Kromě tohoto poděkování jsem během plesu i po něm osobně slyšela mnoho chvály na celý večer, věřím, že byla myšlena upřímně a já za ni upřímně děkuji, protože spokojené děti a rodiče potěší vždy. Doufám, že si ples užili opravdu všichni a už se těší na ten příští…

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 31. 7. 2017 11:18