Lyžařský kurz 2 = 13-17.2.2017

Typ: náš tip | ostatní
Lyžařský kurz 2 = 13-17.2.2017 V pondělí ráno jsme se sešli u autobusu. Naskládali jsme do něj věci a následně vyrazili směr Železná Ruda.
Situace po příjezdu byla lehce hektická, protože každý hledal svoje věci. Po zdolání kopce, který vedl k penzionu, jsme čekali až nám připraví pokoje (někteří z nás s přípravou pokojů pomáhali).
První oběd všem chutnal, stejně jako většina jídel. Po obědě jsme se vydali na Pancíř, na který jsme nakonec po náročném stoupání došli úplně všichni.
Počasí bylo celý týden nádherné. Od úterý jsme lyžovali. Někteří na lyžích stáli poprvé a pro další to byla každoroční tradice. Na to že se ale lyžovalo jen tři dny, se to většina naučila docela dobře. Všichni jsme se dobře bavili a lyžařský kurz hodnotíme kladně.
Jediná nepříjemná věc, která nás potkala, je zlomená ruka jedno ze spolužáků. Díky převaze krásných zážitků ale na ''lyžák'' jen tak nezapomeneme.
Účastnice zájezdu z 8.A (Veronika Vůchová)

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 31. 7. 2017 11:37