Sbírka pro Záchytnou stanici pejsků v Horšovském Týně

Klub rodičů při ZŠ Holýšov prosí děti a jejich rodiče o podporu sbírky pro Záchytnou stanici pejsků v H. Týně, kterou již potřetí pořádají holýšovští hasiči pod vedením paní J. Engelové.

Mohli  jste se o tom dočíst i v Holýšovském zpravodaji nebo na FB hasičů města Holýšov.  Hasiči skromným, ale zároveň úžasným způsobem pomáhají nám všem od zabouchnutých dveří, až po několikadenní požáry. Proto by Klub rodičů při  ZŠ Holýšov chtěl touto podporou sbírky říci, že jsou super a že jim za vše moc děkujeme! Zároveň bychom chtěli připomenout, že je dobré myslet i na ostatní. A kdy jindy začít než nyní, v čase předvánočním.

Ve dnech 13.12. a 14.12.2018 bude vždy od 7.30 do 8.00 hod stát před budovou školy hasičské auto, do něhož mohou děti dávat dobroty pro pejsky:

granule - pokud možno ne ze supermarketu a samozřejmě stačí menší balení, aby to děti unesly, pamlsky - např. sušené maso, uši, pařátky, žvýkací kosti na zuby, piškoty, atd.), hračky pro pejsky (ne plyšové), reflexní obojky na procházky,... apod.

Děti, které chodí ráno do družiny, mohou dárky pro pejsky nechat na schodech u vchodu u paní školnice J. Neumannové. Hasiči je hned po příjezdu naloží do auta.

Milé děti, milí rodiče, až půjdete společně na nákup, vzpomeňte prosím i na pejsky!

Předem vám za to děkuje Klub rodičů při ZŠ Holýšov.

Vytvořeno: 10. 12. 2018
Poslední aktualizace: 10. 12. 2018 14:08