Výlet 9.A
Dne 17.5. navštívila 9.A Západočeské muzeum v Plzni, kde se zúčastnila projektového dne na téma 20. století. Po setřesení počátečního ostychu se žáci skvěle zapojili do projektu a práci zvládli parádně. Ve druhé části výletu jsme vyrazili na oběd do OC Plaza a pak už na vlak a domů.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
24. 5. 2022 8:54
Datum poslední aktualizace:
24. 5. 2022 8:55
Autor:
Monika Hynčíková