Výlet 9.A

výlet

Výlet 9.A

Dne 17.5. navštívila 9.A Západočeské muzeum v Plzni, kde se zúčastnila projektového dne na téma 20. století. Po setřesení počátečního ostychu se žáci skvěle zapojili do projektu a práci zvládli parádně. Ve druhé části výletu jsme vyrazili na oběd do OC Plaza a pak už na vlak a domů. 

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 24. 5. 2022 8:54
Datum poslední aktualizace: 24. 5. 2022 8:55
Autor: Monika Hynčíková