Beseda se zubařkou - 8.ročník

beseda

Beseda se zubařkou - 8.ročník

V úterý 24. 5. 2022 navštívila naši školu místní lékařka MDDr., Mgr. Kamila Zvolánková. Během dvou hodinových programů besedovala s žáky 8. ročníků nad tématy správné dentální hygieny a především nad riziky nesprávné. Děkujeme tímto za ochotu a doufám, že si žáci odnesli mnoho užitečných informací nejen pro “krásnější úsměv”.   

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 31. 5. 2022 14:48
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2022 14:50
Autor: Monika Hynčíková