Beseda se zubařkou - 8.ročník
V úterý 24. 5. 2022 navštívila naši školu místní lékařka MDDr., Mgr. Kamila Zvolánková. Během dvou hodinových programů besedovala s žáky 8. ročníků nad tématy správné dentální hygieny a především nad riziky nesprávné. Děkujeme tímto za ochotu a doufám, že si žáci odnesli mnoho užitečných informací nejen pro “krásnější úsměv”.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
31. 5. 2022 14:48
Datum poslední aktualizace:
31. 5. 2022 14:50
Autor:
Monika Hynčíková