Obsah

Zájmová činnost ve školní družině

Typ: ostatní
Poslední předprázdninové týdny jsme se snažili ve školní družině užít naplno.

Oslavili jsme Den dětí, prožili několik námětových týdnů s piráty, ve vesmíru nebo se životem včel. U školy jsme využili všechna sportoviště, která se nám nabízela pro míčové hry, závody a třeba i stolní tenis. Užili jsme si odpoledne na trampolíně, s koloběžkami i na stezkách v lese. V době největšího horka jsme se osvěžili zmrzlinou nebo zahradní sprchou na školní zahradě. Některá oddělení se vypravila na výlet vlakem do Hradce u Stoda, někdo hledal prázdninový hrad na stopované v lese. Červen byl plný zábavy a pestrý svou nabídkou pro všechny děti, které družinu navštěvovaly. Přejeme i vám všem krásné slunečné a příjemně strávené prázdniny.

Za žáky a vychovatelky ŠD Behenská Michaela


Vytvořeno: 8. 7. 2021
Poslední aktualizace: 8. 7. 2021 09:07
Autor: Správce Webu