Obsah

Lednové ledování v družině

Typ: ostatní
Lednové ledování v družině Ani v prvním měsíci nového roku 2024 jsme ve školní družině nezaháleli.

Naší činnost jsme zahájili povídáním o příchodu Tří králů a výrobou obrázků s touto tématikou. Další tvoření a malování se neslo stále ve znamení zimy, vyráběli jsme sněhuláky, vystřihovali vločky, malovali zvířátka. Nejvíce se nám líbilo tvoření ledových ozdob, kterými jsme si ozdobili stromy před školou. Ve Staňkově na kluzišti jsme zdokonalovali bruslařské umění. Naučili jsme se také hrát na nový rytmický hudební nástroj BoomWahn. Besedovali jsme na téma kamarád, přítel, spolužák a hledali jsme vlastnosti, které máme na svých spolužácích rádi. Zaměřili jsme se hlavně na utužování kamarádských vztahů. Využili jsme k tomu spoustu společenských a skupinových her. Nezapomněli jsme ani na tanec, protože děti čekala společenská událost v podobě slavnostního dne v KD.


Vytvořeno: 12. 2. 2024
Poslední aktualizace: 12. 2. 2024 11:02
Autor: Správce Webu