Halloweenské odpoledne se školní družinou

Halloweenské odpoledne se školní družinou Koncem měsíce října jsme oslavili Halloween i ve školní družině. V průběhu týdne si děti vyzdobily školní družiny výrobky s halloweenskou tematikou.

V pondělí 24.10. jsme se sešli v 17 h před budovou školy, kde se to už hemžilo strašidly, duchy, kostlivci, dýňáky a dalšími stvořeními.

Společně jsme se pak vydali do tělocvičny, kde paní vychovatelky připravily spoustu soutěží a zábavných úkolů. pořádně jsme si zařádili, zasoutěžili, uvařili kouzelný lektvar a samozřejmě i trochu čarovali.

Pro odvážlivce pak byla na školní zahradě připravená i stezka odvahy, kterou ale nakonec zvládli úplně všichni. Za úspěšné splnění všech úkolů, si každé strašidlo odneslo drobnou odměnu.

Chtěli bychom závěrem poděkovat také rodičům i prarodičům za pomoc při výrobě všech krásných kostýmů.

Věříme, že si akci všichni užili a budeme se těšit zase někdy příště.

Vytvořeno: 31. 10. 2022
Poslední aktualizace: 31. 10. 2022 14:06