Obsah

Čertí stezka 5.12.

Typ: ostatní
Dne 5.12. měly děti ze žlutého, modrého a oražového oddělení možnost vyrazit na neobyčejnou “ČERTÍ STEZKU”.

Dětem jsme zaslali potřebné informace a materiály ke stezce. Důležitým úkolem bylo již doma vyluštit tajnou zprávu, kde vlastně stezka začíná. Poté se již děti mohly vydat na stezku. Stezkou je provázeli samozřejmě čerti (ale jen na obrázku); čert Bonifác - byl trochu zlý a škodil, a pak hodný čert Urijášek, který dětem pomáhal. Když splnily všechny úkoly, které je cestou čekaly, převzal si je anděl Petrolínek. Ten jim pomohl najít cestu k pokladu. V cíli se děti podepsaly na čertí lejstro, aby si je čert neodnesl, a zde zároveň našly mapu k pokladu. Poklad měl střežit Mikuláš, ale zřejmě se to Mikulášovi nepovedlo, protože pár hodin před ukončením stezky byl poklad někým ukraden. Zůstala zde jen část pro modrou družinu, ale na jiném místě. Bylo nám moc líto potkat některé smutné děti, které se vracely bez své odměny. Ale i to se nakonec vyřešilo a podle podpisu jsme je odměnili v družině. Doufáme, že se jinak stezka líbila a budeme se těšit na další akce….

 

 

vychovatelky školní družiny


Vytvořeno: 14. 12. 2020
Poslední aktualizace: 14. 12. 2020 09:13
Autor: Správce Webu