Obsah

Čertí stezka

Typ: ostatní
O tom jak probíhala příprava na čerty a Mikuláše se mohly přesvědčit děti ze školní družiny. Od pátku 27.11. do soboty 5.12. byla pro děti z červeného, bílého a zeleného oddělení připravena Čertí stezka lesem.

Stezku si mohly děti projít se svými rodiči, a kdo se nebál, mohl se na výpravu vydat za setmění s baterkou, když byla cesta osvícená lampičkami. Na trase bylo několik stanovišť, kde měly děti za úkol např. projít čertím bludištěm, zapamatovat si básničku či poznat, co se ukrývá v začarovaném pytli. Za splnění pekelných úkolů a prokázání velké dávky odvahy na konci stezky pak na děti čekala odměna v podobě čertích medaili za statečnost. Účast byla veliká, to nás potěšilo. Stezku využily i mladší děti se svými rodiči a mohly tak spolu strávit svůj volný čas. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, trasu s úkoly nezničili a zanechali ji pro ostatní malé čertíky.

Vychovatelky školní družiny


Vytvořeno: 9. 12. 2020
Poslední aktualizace: 9. 12. 2020 10:48
Autor: Správce Webu