Obsah

Bruslení se ŠD

Typ: ostatní
Bruslení se ŠD Po roční přestávce začala naše školní družina opět navštěvovat s dětmi ze školní družiny zimní stadion v Plzni na Košutce. Děti mají jedinečnou příležitost naučit se základům bruslení, seznámit se s ledovou plochou a užít si hodinovou lekci s instruktorem.

Po roční přestávce začala naše školní družina opět navštěvovat s dětmi ze školní družiny zimní stadion v Plzni na Košutce. Děti mají jedinečnou příležitost naučit se základům bruslení, seznámit se s ledovou plochou a užít si hodinovou lekci s instruktorem. Na první termín bruslení je přihlášeno 47 dětí a jako doprovod s nimi jezdí tři vychovatelky. Na další hodiny strávené s dětmi na ledě se těší tým vychovatelek ŠD!


Vytvořeno: 6. 3. 2023
Poslední aktualizace: 6. 3. 2023 10:54
Autor: Správce Webu