Představení anglického divadla pro 4.- 9. ročník

Představení anglického divadla pro 4.- 9. ročník Představení anglického divadla pro 4.- 9. ročník

V pondělí 3. listopadu 2014 měli žáci 4.- 9. ročníku možnost zhlédnout představení anglického divadla The Bear Educational Theatre. Jednalo se o dvě představení – žákům 4.- 7. ročníku bylo určeno představení s názvem The Alien Grammar Show, jehož hlavním motivem byla přítomnost mimozemšťanů, žáci 8. - 9. ročníku se aktivně zúčastnili dramatu The Detectives, ve kterém měli pomocí náznaků vypátrat, kdo spáchal vraždu tanečnice, jak a proč.

Obě představení probíhala převážně v anglickém jazyce a herci při nich často vtahovali žáky do děje – herci se pohybovali mezi žáky, ptali se žáků na názory a někteří žáci se dokonce objevili na pomyslném pódiu školní tělocvičny.

Z reakcí dětí se dalo vyčíst, že většině z nich se vystoupení líbilo. Příjemným překvapením pro žáky byl určitě i fakt, že za představení nemuseli platit – financování proběhlo v rámci projektu S jazyky za hranice všední výuky (více informací viz stránky školy).

Odkaz na stránky anglického divadla:

Vytvořeno: 31. 7. 2017
Poslední aktualizace: 31. 7. 2017 9:24