Elektronická žákovská knížka 2017/2018

Změny od 1.9.2017

Ve škole používáme v 1.-9. ročníku pro klasifikaci a hodnocení chování elektronickou žákovskou knížku. V 1.-2. ročníku máme i hodnoticí zápisník.

Ke vstupu do elektronické žákovské knížky je nutné mít přístupové heslo, které si zákonný zástupce žáků 1. ročníku vyzvedne u třídního učitele na začátku nového školního roku. Hesla zůstávají platná stále. V případě ztráty hesla se obraťte na třídní učitele (totéž platí pro nově příchozí žáky).

Zákonný zástupce, který nedisponuje připojením k internetu, může využít k přístupu do elektronické žákovské knížky počítač umístěný ve vestibulu školy.

Je možné prostřednictvím tohoto typu žákovské knížky komunikovat s učiteli, jsou zde informace týkající se výchovných opatření žáka, mohou se zde objevit i informace o domácích úkolech, termínech testů, o akcích třídy, případně školy.

Omluvné listy pro absenci jsou v papírové podobě.

Přístup je možný na stránkách školy www.zsholysov.cz (odkaz Bakaláři).
Tuto webovou adresu doporučujeme uložit mezi oblíbené ve Vašem webovém prohlížeči.
Webový prohlížeč (Internet Explorer) Vás upozorní na neplatný certifikát: „Objevil se problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu“. Prosím, klikněte na „Pokračovat na tento web (nedoporučujeme)“. Spustí se zabezpečená šifrovaná komunikace a zobrazí se přihlašovací formulář, kde zadáte své přihlašovací jméno a heslo, které jste obdrželi a kliknete na tlačítko „Přihlásit“.

Jak nahlížet do klasifikace?

Po přihlášení na úvodní straně vybrat v menu "Klasifikace", dále "Průběžná klasifikace". V pravém horním rohu zkontrolovat nastavení "pololetí". Po zaškrtnutí "Detail" v pravém horním rohu se zobrazí podrobnosti o známce.

Kde uvidím hodnocení chování?

Po přihlášení na úvodní straně v levém horním rohu "Nová výchovná opatření".
 Na úvodní straně vybrat v menu "Klasifikace", dále "Výchovná opatření". V pravém horním rohu zkontrolovat nastavení "pololetí".

Případné další informace na telefonu 379 410 712.

Vytvořeno: 2. 8. 2017
Poslední aktualizace: 24. 8. 2017 17:45