Vánoční posezení Klubu rodičů 17.12.2017

Vánoční posezení Klubu rodičů 17.12.2017 Již druhým rokem se konalo vánoční posezení s Klubem rodičů, který pracuje při ZŠ v Holýšově.

Tato tradice, vystoupení vždy na poslední neděli před Štědrým dnem, vznikla několik let před tím. Dramatický kroužek Hurikán, taneční studio Sheyla Zuzany Bieberlové ve spolupráci s Hudbou Saunou nastudovaly 4 muzikály – Perníková chaloupka, Šípková Růženka, Princezna Písnička, , Holivúd cats a svá představení předvedly v sále KD. Protože se tato tradice ujala, rozhodlo se, že v ní budeme pokračovat. Tentrát už ne muzikálově, ale nastudováním krátkých příběhů a do programu se zapojí i děti z MŠ v Luční ulici. I letos mohli diváci prožít 3 krátké příběhy dramatického kroužku KLAM – Hodinář, Prodaná nevěsta a Jak šli zajíci do Betléma. Do živého Betléma se zapojili herci z kroužku Hurikán. K tanci a poslechu hrála nově vzniklá skupina McOuli Band. Děti z MŠ v Luční ulici předvedly 2 vystoupení. Nejprve zarecitovaly vánoční básničky a zazpívaly koledy a po přestávce následoval krátký příběh, jak Marie s Josefem putovali do Betléma. Sál kulturního domu byl plný a diváci jako každý rok odcházeli spokojeni.

Autor: Monika Lerchová

Vytvořeno: 2. 1. 2018