Infokariéra - 8.ročník

Exkurze - volba povolání

Ve dnech 7. 11. a 9. 11. se žáci 8. ročníku zúčastnili poradenského programu „Kdo jsem a co chci?“, který pro ně připravilo centrum Infokariéra v Plzni. Jednalo se o zážitkový program, v němž se žáci zaměřili na sebereflexi a své budoucí kariérní směřování. Zážitkovou formou se učili poznat své silné stránky, pojmenovávali své zájmy a osobní hodnoty a zamýšleli se nad tím, jak mohou uplatnit své znalosti a dovednosti při výběru povolání.

Během workshopu pracovali s obrázkovými kartami, myšlenkovými mapami a dotazníky. Závěrem dostali možnost zhodnotit, jaký přínos pro ně tento program měl. Žáci uváděli, že byli velmi spokojení s organizací programu, odborností lektorů i příjemným prostředím, kde workshop probíhal.

Vytvořeno: 22. 11. 2017
Poslední aktualizace: 22. 11. 2017 16:06