Brigáda - osázení části školního pozemku

Brigáda - osázení části školního pozemku V sobotu 16 .9. 2017 proběhla na školním pozemku brigáda ve spolupráci s Klubem rodičů za účelem osázení svahu k nedávno zrekonstruovanému hřišti.

Kolem 9. hodiny ranní se u školního altánu sešlo přibližně 50 pracujících z řad rodičů, žáků, učitelů i vedení školy.

Všem příchozím se pod vedením pana školníka Horáka dařilo plnit plán nad očekávání dobře, překážkou nebyl ani občasný drobný déšť. V altánu se pracující mohli průběžně občerstvovat čajem, který vařily paní ředitelka Sedláková a paní zástupkyně Ježková, teplé párky a sladký dezert zajistil Klub rodičů.

Všem přítomným velmi děkujeme za pomoc při zvelebování školního pozemku. Výhled z oken tříd je díky vám zase o něco příjemnější.

Za ZŠ Jana Ondrášiková

Vytvořeno: 19. 9. 2017