Benefiční koncert 29. 11. 2017

Benefiční koncert 29. 11. 2017 Výtěžek benefičního koncertu, který letos opět pořádala naše škola, byl věnován Ondřeji Hanzlovi z Plzně.

Ondřej Hanzl se narodil 5. 6. 2007 a navštěvuje 2. ročník Základní školy speciální v Plzni. Je vzděláván podle Školního vzdělávacího programu „Takový je můj svět“. Vzdělávání žáků se středně těžkým mentálním postižením. Ondra je společenský a veselý. Rád pobývá v kolektivu dětí. Svoje pocity a nálady dokáže spolehlivě vyjádřit mimikou a jednoduchými výrazy. Vítá každou změnu, která je pro něj motivací. Uznává autoritu. Dobře rozumí mluvené řeči a snaží se plnit jednoduché úkoly. Ondra je v pěstounské péči babičky Jitky Hříbalové, kterou má velmi rád. Babička je trpělivá, vstřícná a hodná. O vnuka se stará a má ho také velmi ráda. Protože se musí odstěhovat ze současného bytu, peníze babička použije na  přestěhování a  zařízení pokoje pro Ondru a  vybavení speciálně upraveným nábytkem. Na  letošním benefičním koncertě se vybralo 15.092Kč. Všem, kteří přispěli ať finančně, vystoupením či jinak, moc za Ondru děkujeme.

autor: Monika Lerchová

Vytvořeno: 2. 1. 2018