Vedoucí školní jídelny

horova@zsholysov.cz

Vnitřní řád školní jídelny od 1.12.2016

Přihláška ke stravování

Upozorňujeme rodiče, že dnem odevzdání přihlášky ke stravování, jsou žáci stále přihlášeni, dokud rodiče sami neprovedou změnu.

Pro přihlášení ke stravování potřebujete:

• vyplněnou přihlášku,
  • majitelé bankovního účtu - povolení k inkasu na číslo účtu: 761267359/0800,
  • majitelé sporožirového účtu - vyplněnou přihlášku potvrzenou ve spořitelně a povolení k inkasu na číslo sběrného účtu uvedeného na přihlášce (0100116051),
  • zakoupit čip na stravování za 115,- Kč v kanceláři školní jídelny s přihláškou a povolením ze svojí banky.

Výběr obědů na  www.strava.cz
Strávníci ve školní jídelně mají možnost objednávat stravu prostřednictvím internetu, mobilního telefonu a WAPu. Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů.

Registrace služby
Navštivte kancelář vedoucí stravovacího provozu. Zde obdržíte číslo zařízení k přihlášení pro objednávání stravy na internetu. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné přístupové jméno (uživatele) a heslo. Připravte si je dopředu.
Uživatel - může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky.
Heslo - může obsahovat čísla a písmena bez diakritiky.
Můžete též zadat e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může zasílat tyto zprávy:

• - potvrzení objednávky,
  • - nedostatečná výše konta,
  • - neodebraná strava,
  • - měsíční přehled.

Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat.
Heslo, e-mail a zasílané zprávy můžete kdykoliv později změnit po přihlášení do systému v sekci Nastavení uživatele.

Objednávání stravy

• Od následujícího dne po registraci lze objednávat stravu též na internetu na adrese www.strava.cz. Zde zvolte v sekci Strávník položku Objednávání stravy.
  • V dalším dialogu zvolte položku Přihlášení uživatele.
  • Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení. Toto číslo jste obdrželi při registraci služby.  Jste přihlášeni do „své“ jídelny.
  • Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo, které jste si zvolili při registraci služby. Jste přihlášeni do systému a můžete objednávat stravu.
  • Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávky stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
  • Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.
Objednávání na adrese http://www.strava.cz/istravne/.