Jaro ve školní družině

Jaro ve školní družině

Školní rok nám pomalu skončil a my se ohlížíme zpět za uplynulými měsíci. V tomto školním roce navštěvovalo školní družinu 206 žáků, se kterými pracovalo 7 vychovatelek. Od jara jsme s radostí uvítali možnost využívat nový sportovní areál za školou, kde se nám výborně běhalo, skákalo a hrálo. Také vycházky do lesa jsme měli v oblibě, neboť jsme při nich pozorovali okolní přírodu. Během celého období jsme pilně kreslili, malovali a vyráběli. Velmi nás nadchlo setkání s kynology, kteří se svými mazlíčky nacvičují psí agility. Obdivovali jsme všechny psí kousky a porovnávali s výchovou našich mazlíčků doma. Velice jsme si užili stopovanou, pořádanou společně s předškoláky z MŠ. V horké letní dny jsme se mohli osvěžovat na školní zahradě vodní mlhou z rozprašovače, abychom lépe snášeli vysoké teploty. Také společné mlsání zmrzliny a nanuků patřilo k oblíbeným akcím před začátkem prázdnin. Při bublifukové show nás pobavily nejen obrovské bubliny, které uměl pán vytvořit, ale i naše vlastní minibubliny z donesených bublifuků. Během tohoto období se podařilo vybavit novými nábytkovými stěnami dvě další oddělení, čímž se opět zvýšila estetická úroveň ŠD. Tímto bychom také chtěli poděkovat zřizovateli za nové hezké prostředí pro naši zájmovou činnost. V příštím školním roce budeme mít opět 7 oddělení, do kterých bude zápis 28.8. 2017 od 10-16 hod. 29.8. 2017 od 6- 12 hod. K zápisu se musí dostavit všichni, i ti, kteří již odevzdali přihlášky.
Přejeme všem krásné léto a od září se opět těšíme na setkání s vašimi dětmi.
Vychovatelky školní družiny

Vytvořeno: 25. 7. 2017